Hizmet Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstanbul’un İçindeki Doğa

İstanbul’un İçindeki Doğa Empty İstanbul’un İçindeki Doğa

Mesaj tarafından Admin Perş. Kas. 10, 2016 2:48 pm

İstanbul’un İçindeki Doğa

İstanbul’un İçindeki Doğa 7A9ZJr

Şehrin içinde ama şehirden çok uzak bir yer hakkında sizlere bilgi vereceğim. Şehrin göbeğinde doğanın içerisinde bulunan ****** arboretumu dünyada İstanbul gibi mega şehirlerin içerisinde çok nadir rastlanan doğa güzelliklerinden birisidir. İnsanlar özellikle hafta sonları arkadaşları yada aileleri ile birlikte doğa içerisinde streslerini boşaltmak ve güzel vakit geçirmek için şehrin dışına bir yerlere giderler ama arboretum için buna hiç gerek yok şehirden çıkmadan kendinizi doğanın içerisinde bulacaksınız. Arboretum içerisinde bir çok aktivite yapabileceğiniz gibi en güzel yanı harika fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Özellikle amatör fotoğrafçılarında arboretuma oldukça fazla ilgi gösterdiğiniz söylemeden geçemeyeceğim. ****** arboretumuna nasıl gidilir? Sorusunun yanıtınıda bulabileceğiniz makalemizde ****** arboretumu ile ilgili bir çok önemli bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi ****** arboretumu giriş ücreti? Arboretuma giriş ücreti ve ziyaret saatleri gibi bir çok önemli bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. Sadece ****** arboretumu değil İstanbul da bir çok gezilecek yerler için web adresimizi ziyaret etmenizi şiddetle öneriyorum sizlere. Doğal güzelliklerin yanı sıra eğlence yerleri ve daha bir çok tatil ile alakalı bilgiye ulaşabiliriniz.

Admin
Admin

https://hizmetburada.yetkin-forum.com

- Similar topics