Demirdöküm Servisi

Aşağa gitmek

Demirdöküm Servisi Empty Demirdöküm Servisi

Mesaj tarafından Admin Bir Salı Ağus. 23, 2016 11:50 pm

Demirdöküm Doğalgaz Sobası Servisi
Türkiye içinde abuhavalandırma ısıtma pazarının önde gelen servislerinden biri olan Demirdöküm servisi satış sonrası ve hizmetler müdürlüğü Türkiye genelinde özel eğitim alarak donanımlı hizmet ağımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kombi, klima, merkezi sistem seçimleri için yetkili satıcıları ile sizleri beklemektedir. Bu hizmetten faydalanmak için size en yakın Demirdöküm servisi ile bağlantıya geçiniz. Kombi seçiminde klima seçimlerinde birbirinden değişik kalitede seçenekler sunmaktadır. Demirdöküm servisinde nitron condense yoğuşmalı kombi, Nitromix duvar tipi hermetik yoğuşmalı kombi, Nitron plus duvar tipi hermetik kombi ve demirdöküm atron duvar tipi hermetik kombi çeşitleri sunmaktayız. Kombilerimizde genel olarak oldukça kaliteli ve ekonomik randımanlı birinci suskun çalışma özellikleri mevcuttur.

Ayrı olarak demir döküm servisi olarak müşterilerimizin her türlü demirdöküm markalı kombilerin hızlı bir şekilde bakım ve tamirini ederek müşterilerimize teslim etmekteyiz Ayrı olarak demirdöküm servisi olarak rastgele demir döküm markalı ürünlerini tamirini yaparken ürünün herhangi bir parçasını değiştirmişsek o parçayı en az bir sene garanti vesikası kapsamına alıyoruz. Demir döküm servisi olarak işimizde hızlı ve pratik olmayı, müşterilerimize karşı güler yüz göstermeyi her zaman kendimize ilke edinmişizdir.


Demirdöküm Servisi Demirdöküm-doğalgaz-sobası-servisi
demirdöküm doğalgaz sobası servisi


Ayrı olarak Demirdöküm servisi olarak servis hizmetlerinde uzman teknik personellerimiz en iyi eğitim almış ve sertifika vesikaları ellerinde olan ekiplerle çalışmaktayız. Aldıkları eğitimler sayesinde uzman teknik ekiplerimizin demirdöküm markalı ürünlerindeki meseleleri hızlıca bularak hızlı bir şekilde bakım ve onarımını da yapmaktadır.

Demirdöküm servisi olarak yaptığımız işlerde şuurlu bir şekilde hareket ederek müşterilerimizin bize kolay bir şekilde erişmesi işçin yetkili isimlerden oluşan Demirdöküm çağrı merkezimiz sistemde mevcuttur. Sahip olduğumuz be sistem sayesinde müşterimiz haftanın her günü 7/24 saat süresince suallerini ve arızalarını bildirmek için 0216 370 44 57 telefon numaralarından erişerek meselelerini bildirebilirler.
İstanbul Demirdöküm Servisi
Yıllardır hanelerde kombi ve klimalarda lider marka vaziyetine gelmiş olan Demirdöküm, kış aylarında kombilerin, yaz aylarında da klimaların öncü markasıdır. Kullandığınız kombi ve klimalar Demirdöküm marka ise biz İstanbul Demirdöküm servisi olarak her türlü mesele karşısında en hızlı biçimde sizleri hizmetimizi eriştiriyoruz.

Ayrı olarak gerek kombilerinizin gerekse de klimalarınızın rutin bakımını da yeniden servis olarak üstleniyoruz. Sizlere İstanbul'da en kaliteli ve en hızlı hizmeti getiren firmamız kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini hep ön tasarıda tutmuştur. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı övgülerle de bu istikametteki en büyük gurur kaynağımızdır.

Kombiler kış aylarında gerek ısınma gerek sıcak su ihtiyacı için artık hanelerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Demirdöküm kombiler ise hanelerde en çok kullanılan marka olup bunlarla alakalı sorunlar İstanbul DemirDöküm servisi tarafından hızlı bir biçimde çözülmektedir. Servisimizdeki teknik ekip bu konuda ihtiyaç duyulan eğitimi almış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ayrı olarak tecrübeli bir biçimde oluşturduğumuz teknik ekibimiz sizlere 7/24 hizmet vermekte ve yalnızca bir çağrı ile bıraktığınız adrese gelmektedir. Bizler firma olarak klimalarınız konusunda bakım ve onarım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzun vakitten beri hizmet verdiğimiz bu sektörde müşteri memnuniyetini ön tasarıda tutuyoruz ve sizlerin çıkarlarını kolluyoruz.

Klimalarınız alakalı yaşanan sorunlar karşısında da yine aynı şekilde eğitim almış bir uzman bir teknik ekibimiz vardır. Hizmetimizi bulunduğumuz bölgede en hızlı gerçekleştiren firma olarak sizlerin memnuniyeti her vakit bizim için ön tasarıda olmuştur. İstanbul Demirdöküm servisi olarak tamir işlemlerini şayet parça kullanarak gerçekleştirmişsek bunun garantisini ve dokümanını sizlere sunarak hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Ayrı olarak kombi ve klima hatıralarımız alakalı tüm bakımlarda servisimiz kısa müddetli periyotlarda gerçekleştirmekte ve bu konuda size de ihtiyaç duyulan yönergeleri sunmaktadır.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 117
Kayıt tarihi : 17/08/16

Kullanıcı profilini gör http://hizmetburada.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz